Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Seks oralny, zdjęcia, filmy, pokazy na skype.

Seks oralny, zdjęcia, filmy, pokazy na skype.

Kategoria: MATRYMONIALNE (Kobiety)
Numer: 195946
Data dodania:
07 02 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Hej :) Na wstępie opiszemy swoją sytuacje, aby każdy z Was wiedział czego szukamy i po co to robimy. Jesteśmy studentkami, Paulina i Marta (mamy po 21 lat). Studiujemy dziennie i do niedawna wszystko było dobrze, bez problemu godziłyśmy studia z pracą. Głównie pracowałyśmy dorywczo jako kelnerki wieczorami i w weekendy, ale niestety od pewnego czasu mamy poważne problemy finansowe. Restauracja, w której pracowałyśmy została zamknięta i zostałyśmy bez pieniędzy. Ponadto musimy się przygotowywać do ważnych egzaminów, przez co ciężko nam teraz uczyć się i pracować. Oczywiście chęci do pracy mamy, ale od ponad 3 miesięcy nie możemy znaleźć żadnej, która by nie kolidowała z naszymi studiami. Wynajmujemy małą kawalerkę i niestety od 3 miesięcy nie płacimy właścicielowi za wynajem i kilka dni temu poinformował nas, że jeśli nie zapłacimy do końca lutego to nas wyrzuci. Do zapłaty mamy 2400 zł oraz potrzebujemy chociaż trochę pieniędzy na życie, dlatego chcemy uzbierać 3000 zł i wtedy kasujemy swoje ogłoszenie.

A teraz przejdźmy do rzeczy…

Oferujemy Wam swoje nagie zdjęcia, filmy, pokazy na skype oraz jeśli ktoś lubi to również erotyczne rozmowy na e-mail i SMS oraz whatsapp. Aby nie było żadnych niedomówień to poniżej opisujemy to, na co się godziny i co dokładnie oferujemy:

Nasze nagie i erotyczne zdjęcia.
Zdjęcia będą zupełnie nago, możemy być na nich pojedynczo lub razem. Jeśli sobie życzysz to możemy na zdjęciach zabawiać się wibratorem, pieścić się itp. Zdjęcia mogą być takie, jakich sobie zażyczysz lub możemy wymyślić coś same specjalnie dla Ciebie.

Nasze filmy erotyczne.
Na filmie również możemy wystąpić razem. Godzimy się na wspólne pieszczoty, zabawy wibratorem oraz analne zabawy wibratorem, ale tylko w stronę Marty. Film również możemy być według Twojego scenariusza lub możemy same coś wymyślić specjalnie dla Ciebie.

Pokaz erotyczny na skype.
Na skype również możemy wystąpić razem lub osobno. Oferujemy to samo co na filmie, ale dodatkowo możesz cały czas nam mówić co mamy robić, rozmawiać z nami itp.

Erotyczne rozmowy SMS oraz e-mail.
Jeśli jesteś zainteresowany tą formą erotyki to możemy z Tobą pisać maile lub SMS do pełnej Twojej satysfakcji. Tutaj w sumie nie ma żadnych ograniczeń, w trakcie możemy również wysyłać erotyczne zdjęcia.

Od razu informujemy wszystkich, że nie umawiamy się na seks. Ewentualnie możemy rozważyć propozycję seksu oralnego, który wykonamy razem.

To tyle od nas. Mamy nadzieję, że znajdą się wśród Was chętni mężczyźni, którzy są dyskretni i chętnie nam pomogą w zamian za erotykę z naszej strony.

Kontakt z nami możliwy jest poprzez e-mail i telefon.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu,
Paulina i Marta.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Seks oralny, zdjęcia, filmy, pokazy na skype. Skąd: Cała Polska
Seks oralny, zdjęcia, filmy, pokazy na skype. 536106240
Seks oralny, zdjęcia, filmy, pokazy na skype.
Wyświetleń: 2771