Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańca

Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańca

Kategoria: EDUKACJA (Szkoły)
Numer: 193693
Data dodania:
29 08 2019
Ważne do:
28 08 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Solidarity of Salsa – So!Salsa jest wyjątkową szkołą tańca założoną z miłości i pasji do tańca, przez trójkę utalentowanym tancerzy – Klaudię Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego i Krzysztofa Walkowiaka. Mieści się w ogromnej, industrialnej przestrzeni z widokiem na Stocznię Gdańską. Zastaniecie w niej profesjonalne parkiety, lustra, zaplecze sanitarne. Całość została wyposażona według najwyższych standardów, a wszystko po to, żebyście mogli czuć się w tym miejscu komfortowo.

W SoSalsa każdy znajdzie coś dla siebie. Niech nie zwiedzie Was nasza nazwa. Kochamy salsę, oczywiście promujemy ją, ale nie zamykamy się na inne style taneczne. Możecie nauczyć się u nas tańczyć m.in. bachatę, zouk, kizombę/urban kiz, cha cha cha, burleskę&Broadway, latino, sexy dance, salsę kubańską, rueda de casino, taniec użytkowy, taniec towarzyski, taniec współczesny, jazz, izolacje/bodymovement, dancehall, reggaeton, zumbę, hip hop, house. Dodatkowo zapewniamy naukę pierwszego tańca, tak wyjątkowego w życiu każdego człowieka. Wystarczy przyjść do naszej szkoły w Gdańsku, a my wszystkim się zajmiemy.

Za sprawą naszych wykwalifikowanych instruktorów w szkole So!Salsa każdy nowo poznany krok będzie przychodził Wam z łatwością i lekkością, a weekendowe wieczory na parkiecie sprawią, że zyskacie podziw u znajomych! Zapisz się na nasze lekcje już dziś.

https://sosalsa.pl/

Email: biuro@sosalsa.pl
Tel. +48 508 050 299
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańcaWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańca508050299
Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańca
Szkoła tańca Gdańsk - SoSalsa inny wymiar tańcasosalsa.pl/
Wyświetleń: 7193