Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna

Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna - Ściejowice

Numer: 193458
Data dodania:
13 08 2019
Ważne do:
12 08 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nasz ośrodek terapii mieści się w Ściejowicach i jest w pełni profesjonalnym miejscem pomagania osobom uzależnionym i ich rodzinom. Znajduje się w cichym i urokliwym miejscu, które sprzyja leczeniu. Jako jeden z nielicznych zespołów terapeutycznych korzystamy z regularnych superwizji, prowadzonych przez certyfikowanego superwizora.
Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, lekomanii oraz hazardu.
Program leczenia w naszym ośrodku obejmuje terapię stacjonarną lub dzienną podstawową oraz jej ambulatoryjną kontynuację. Terapia dla osób uzależnionych od alkoholu na etapie podstawowym trwa 28 dni. W przypadku osób uzależnionych od leków oraz hazardu terapia trwa od 40 do 60 dni. Jest to spowodowane dłuższym oczyszczaniem zatrutego organizmu. Dla osób, które nie są przekonane do podjęcia terapii, zachęcamy do wzięcia udziału w interwencji. Jest to metoda, która ma na celu przekonanie do podjęcia leczenia.

W trakcie realizowania programu leczenia pacjenci otrzymują od nas praktyczne informacje o uzależnieniu, sposoby i zalecenia dotyczące radzenia sobie z głodem alkoholowym, hazardowym lub lekowym. Terapia uzależnień w naszym ośrodku to przede wszystkim nauka nowej jakości życia na trzeźwo.
W naszym ośrodku dodatkowo stosowane są techniki relaksacyjne, które mają na celu wyćwiczenie reakcji relaksacyjnej, która jest przeciwieństwem reakcji stresowej.
E-mail: osrodekwiosenna@gmail.com
Tel. 733 175 138
https://osrodekwiosenna.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Ośrodek Terapii Uzależnień WiosennaWojewództwo: małopolskie (Ściejowice)
Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna733175138
Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosenna
Ośrodek Terapii Uzależnień Wiosennaosrodekwiosenna.pl/
Wyświetleń: 6433