Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Testerzy wierności

Testerzy wierności

Numer: 171529
Data dodania:
17 03 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” .
Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić .Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.
Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość. - W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach, perfum czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i dochodzi do spotkania.
Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem, myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu. Ale czar szybko pryska uważaj to może być tester lub testerka wierności!.
Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych, teraz wyspecjalizowane biuro detektywistyczne takie jak nasze. Polacy coraz chętniej korzystają z naszych usług, nie tylko prosząc o wnikliwą obserwację partnera, którego podejrzewali o nieszczerość, ale i przynosząc do agencji jego osobiste rzeczy (pościel, ubranie itp.), a nawet nasienie, by badania DNA rozstrzygnęły słuszność ich podejrzeń.
Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki której może sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa.
Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka, a zlecenie trwa zazwyczaj od 2 tygodni do 2 miesięcy.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencja Detektywistyczną Vendetta. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.

Telefon:
503-569-066 507-447-496
Poczta mail: vendetta.biuro@gmail.com
Strona: www.vendetta-detektyw.pl
W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:
1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia.

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Testerzy wiernościSkąd: Cała Polska
Testerzy wierności507-447-496
Testerzy wierności
Testerzy wiernościwww.vendetta-detektyw.pl
Wyświetleń: 10069