Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych w DE - Hajnówka

Numer: 169168
Data dodania:
16 01 2017
      Nasz podopieczny: Pan Gunter (rocznik 1930, 70 kg, 175 cm wzrostu
Dodatkowe informacje: sam wstaje, jest samodzielny, dobry stan psychiczny

Obowiązki:
Czynności domowe: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Wymagania:
Oczekujemy:
komunikatywnej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
braku nałogów
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości
prawa jazdy
zamiłowania do zwierząt

Oferujemy:
wysokie zarobki
stabilne zatrudnienie
darmowy dojazd
ubezpieczenie
zdobycie cennego doświadczenia
możliwość podwyżki w zależności od poziomu języka

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5498 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 5498, również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 210

Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych w DEWojewództwo: podlaskie (Hajnówka)
Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych w DE786196934
Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych w DE
Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych w DEhttp://www.gowork.pl
Wyświetleń: 1773