DARMOWE OGŁOSZENIA

INTERKADRA: OPIEKUNKA/-n w Niemczech od zaraz - Świecie

Numer: 154495
Data dodania:
08 12 2015
      Pilnie poszukujemy opiekunki lub opiekuna z doświadczeniem dla naszej podopiecznej zamieszkującej w Niemczech w okolicach Bremen. Chętnie nawiążemy też stałą współpracę. Pani ma 86 lat, początki demencji i cierpi na nietrzymanie moczu. Trzeba jej regularnie podawać leki oraz mierzyć ciśnienie. Pani jest sympatyczna i wdzięczna za pomoc.

Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)
Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku- przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
Dyspozycyjność nim. 2 miesiące.

Oferujemy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
• pokrywamy koszty podróży w obie strony,
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

InterKadra
Centrum Rekrutacyjne w Toruniu
ul. Wielkie Garbary 15/3
tel. 503 102 672

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie - oddzwonimy.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na naszej stronie http://www.opiekunki.interkadra.pl/
INTERKADRA: OPIEKUNKA/-n w Niemczech od zarazWojewództwo: kujawsko-pomorskie (Świecie)
INTERKADRA: OPIEKUNKA/-n w Niemczech od zaraz
Wyświetleń: 1333