DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca dla spawaczy mig-mag

Numer: 112221
Data dodania:
09 07 2013
      T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).
Opis stanowiska:
spawanie różnej wielkości konstrukcji stalowych
Wymagania:
aktualne uprawnienia spawalnicze MIG MAG
min. roczne doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG
znajomość rysunku technicznego
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kat.B (mile widziane)
elastyczność w stosunku do zmian miejsca pracy / zakwaterowania
Oferujemy:
możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
atrakcyjne wynagrodzenie
bezpłatną naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim/niemieckim lub polskim oraz kopie uprawnień spawalniczych.
Praca dla spawaczy mig-magSkąd: Cała Polska
Praca dla spawaczy mig-magwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 3143