DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca przy produkcji palet - Opole

Numer: 112218
Data dodania:
09 07 2013
      T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745)
Opis stanowiska:
praca przy produkcji drewnianych palet
obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.
Wymagania:
WYMAGANY CERTYFIKAT VCA
doświadczenie w obsłudze urządzeń stolarskich
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kategorii B
dyspozycyjność na minimum pół roku
predyspozycje fizyczne do wykonywania ciężkich prac
umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie słynącej z innowacyjnych rozwiązań architektonicznych
bezpłatną naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV zawierające opis doświadczenia w branży stolarskiej, oraz certyfikat VCA.
Praca przy produkcji paletWojewództwo: opolskie (Opole)
Praca przy produkcji palet
Praca przy produkcji paletwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 3437