DARMOWE OGŁOSZENIA

Cieśla szalunkowy - Racibórz

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 111885
Data dodania:
28 06 2013
      Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje do pracy na terenie Austrii fachowców na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Austria

Zadania:
- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny ( kindergelt)
- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja , urlopowe i świąteczne)
- bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny Nr ref: CS/AT/201.
Cieśla szalunkowyWojewództwo: śląskie (Racibórz)
Cieśla szalunkowyRacibórz
Cieśla szalunkowyhttp://www.euro-labora.com
Wyświetleń: 6328