Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Zastepczy zarząd Restrukturyzacja Firm Kupię Zadłużoną - Warszawa

Numer: 110097
Data dodania:
29 04 2013
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Finansowanie spółek, firm w trudnych sytuacjach poprzez wykup zadłużeń .Również wspomagamy w nowych zadaniach , w obsłudze kontraktów . Poza tym kupujemy każdą spółkę, firmę bez względu na sytuację w jakiej się znajduję . Mamy zainteresowanych zakupem zadłużonych spółek. Robimy wyceny firm. Podejmujemy negocjacje z wierzycielami w celu ograniczenia złych skutków zadłużenia twojej firmy . Kupimy lub przejmiemy spółkę w sytuacjach do upadłości , likwidacji . Nie trać czasu.Polecamy wiele innych usług związanych z prowadzeniem firm, sprzedażą lub kupnem interesów. Istniejemy 14 lat ,oferujemy profesjonalizm,wiedzę i dyskrecję.Przy zakupie firm w sytuacjach uzasadnionych możemy przeprowadzić transakcje w 3 dni Zgłoszenie ,ujawnienie danych, decyzja,negocjacje, sprawdzenie danych,wizyta u notariusza w celu podpisania umowy kupna sprzedaży. POSZUKUJEMY DO KUPIENIA /PRZEJĘCIA /WYNAJĘCIA POWIERZCHNI HANDLOWYCH ,SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH . KUPIMY PODMIOTY GOSPODARCZE POSIADAJĄCE TAKIE PLACÓWKI.WYNAJMIEMY NOWE LOKALE . SZUKAMY SKLEPÓW SPOŻYWCZYCH.. Informacja- spółki,firmy posiadające całe sieci sklepów mile widziane.Mogą być w kłopotach.
Oferta 2 - szukamy sklepów spożywczych do 200 m2 na terenie Warszawy i Rzeszowa oraz okolicznych miast .Przejmiemy działające sklepy,lokale przystosowane do tego typu działalności.Kupimy całe firmy handlowe z branży również zadłużone,do restrukturyzacji.
OFERTA 3 - KUPIMY,PRZEJMIEMY WYNAJEM,WYNAJMIEMY lokale związane z gastronomią .Bary,puby,restauracje,kawiarnie przejmiemy w każdej sytuacji .Kupimy firmę z branży również zadłużone,do likwidacji.
OFERTA_ 4 Zadłużone spółki ,spółki do likwidacji ,spółki z majątkiem,firmy z leasingami, z kredytami kupimy na zlecenie klientów. OFERTA 5- PRZEJMĘ LEASING,PRZYJMĘ AUTO W KREDYCIE.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Zastepczy zarząd Restrukturyzacja Firm Kupię ZadłużonąWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Zastepczy zarząd Restrukturyzacja Firm Kupię Zadłużoną
Zastepczy zarząd Restrukturyzacja Firm Kupię Zadłużonąwww.tfagat.pl
Wyświetleń: 895