Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesterolu

OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesterolu - Chorzów

Numer: 190295
Data dodania:
13 03 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Całkowity poziom cholesterolu jest liczony z sumy dwóch lipoprotein: HDL i LDL. Tak zwany „dobry” cholesterol, czyli HDL, jest konieczny do wytwarzania witaminy D, kwasu żółciowego oraz hormonów płciowych. Druga frakcja, czyli LDL, też spełnia określone funkcje w organizmie, jednak ten cholesterol nie tylko jest produkowany w naszych ciałach, lecz także dostarczany wraz z pożywieniem. Podwyższony poziom „złego” cholesterolu to powszechny problem, ponieważ LDL zwiększa ryzyko choroby niedokrwiennej serca, zawału oraz udaru mózgu.

OptiLDL-HDL to produkt obniżający poziom „złego” cholesterolu oraz stymulujący wzrost tego „dobrego”, koniecznego do prawidłowego funkcjonowania organizmu. OptiLDL-HDL zawiera również witaminy, głównie C i z grupy B6, fitosterole, nasycone oraz jednonienasycone kwasy tłuszczowe. Składniki te wzmacniają organizm, odżywiają komórki oraz blokują wchłanianie cholesterolu LDL, którego nadmiar powoduje miażdżycę i inne choroby układu krążenia.

W OptiLDL-HDL znajdziesz:

• Opti Cholest® - zastrzeżona formuła z Olea europaea, czyli ekstrakt pozyskiwany z drzewa oliwnego z południowego regionu śródziemnomorskiego. Zawiera polifenole i antyoksydanty, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu frakcji LDL, co potwierdzają przeprowadzone badania.

• Ekstrakt z żywicy kory guggul (Commiphora wightii) - reguluje pracę tarczycy, od której zależny jest metabolizm dyrektywny i spalanie tłuszczu, w efekcie czego obniża poziom cholesterolu.

• Ekstrakt z owoców amli (Pithecellobium dulce) - zawiera dużo łatwo przyswajalnej witaminy C, będącej silnym przeciwutleniaczem, oraz beta-karoten hamujący działanie wolnych rodników, dzięki którym opóźnia procesy starzenia organizmu. Amla pozwala zwalczyć poziom złego cholesterolu LDL, którego nadmiar może prowadzić do zwężenia tętnic wieńcowych.

• Ekstrakt z liści Brahmi (Bacopa monnieri) - korzystnie wpływa na układ nerwowy, wspomaga proces uczenia się i koncentrację. Ekstrakt z bakopy drobnolistnej zawiera flawonoidy, które działają antyoksydacyjnie, stymuluje procesy regeneracyjne oraz dodatkowo wykazuje działanie antydepresyjne.

• Fitosterole - to sterole roślinne takie jak np. beta-sitosterol, których struktura chemiczna jest bardzo podobna do cholesterolu. Fitosterole łączą się z receptorami komórek jelitowych i blokują wchłanianie cholesterolu zmniejszając jego poziom.

• Ekstrakt z owoców awokado (Persea americana) - zawiera jednonienasycone kwasy tłuszczowe i kwasy tłuszczowe omega-3, które pomagają obniżać ciśnienie krwi i podwyższa poziom dobrego cholesterolu HDL. Awokado jest bogate w witaminę B6 oraz kwas foliowy, który reguluje poziom homocysteiny i zapobiega chorobom serca.


OptiLDL-HDL jest produktem wspomagającym regulację poziomu cholesterolu, jednak poziom jednego i drugiego zależy głównie od diety oraz stylu życia. Aby obniżyć poziom cholesterolu warto ograniczyć stosowanie używek, spożywanie tłuszczu, jednocześnie zwiększając ilość warzyw i owoców w diecie. Pamiętaj również, że powinniśmy sprawdzać poziom cholesterolu we krwi przynajmniej raz do roku.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie (kapsułki spirulinowe)


OptiLDL-HDL oraz pozostałe produkty z oferty NaturDay zamówisz w firmowym sklepie internetowym:

www.ziolowapolana.pl/sklep/optildl-hdl

Składając swoje pierwsze zamówienie zwróć uwagę na podpowiedzi pojawiające w sklepie internetowym. Pozwalają one na zakup w korzystniejszej cenie.


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów NaturDay. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz, aby pojawiły się również w ofercie Twojej firmy zapraszamy do kontaktu.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesteroluWojewództwo: śląskie (Chorzów)
OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesterolu795 593 693
OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesterolu
OptiLDL-HDL (NaturDay) - Prawidłowy poziom cholesteroluwww.ziolowapolana.pl
Wyświetleń: 190