Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Wynajem z OC sprawcy

Wynajem z OC sprawcy - Warszawa

Kategoria: MOTORYZACJA (Pozostałe)
Numer: 189705
Data dodania:
15 02 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Polska firma kładzie wpływ na prawdziwe wnętrze i młode roczniki, nie trzyma w własnej flocie aut starych niż 2018r.
Jedną z bliskich ważnych podstaw jest zachowanie aut w doskonałej kondycji. Zatem nie tylko komfort i wygoda, na którą zasługują swoi klienci, ale też odpowiedzialne nastawienie do sprawy zaufania i ekologii.
Każdy swój pojazd jest wyposażony w styl ESP, a ekonomiczne silniki BlueHDi spełniają restrykcyjne normy spalin Euro 6.
Oprócz zwykłych czynności eksploatacyjnych wykonujmy szczegółowe kontrole wszystkich ważnych elementów mających prestiż na bezpieczeństwo. Nadzorujemy terminową wymianę opon, ubezpieczamy auto w dużym zakresie Assistance. Wszystko po to żeby zawsze bezpiecznie dotarł do celu.
Słuchamy potrzeb swoich facetów i dajemy rozwiązania, które w całości robią ich oczekiwania: oferujemy największy również znacznie podatny wynajem godzinowy, przygotowaliśmy świetne stawki na wynajem krótkoterminowy oraz dedykowane rozwiązania dla tych, którzy wymagają specjalnie dostosować auta na sprawy naszego biznesu.
Jednocześnie nasza firma zapewni Państwu nieodpłatny samochód zastępczy na czas naprawy Waszego auta. Zapewniamy błyskawiczną reakcje oraz minimum formalności. Rozpoczniemy się również kompleksowej likwidacji szkody razem z usługą Assistance, obsługą prawną oraz naprawą bezgotówkową stworzoną przez wielki warsztat blacharsko-lakierniczy. Wystarczy skontaktować się z nami, a konsultant opisze Państwu wszystkie opracowane przez nas rozwiązania. Swoja możliwość uwzględnia darmowe podstawienie auta pod określony adres – natomiast toż na terenie całego świecie!

W Get&Go poprawiamy się do Ciebie. Dla Państwa wygody prowadzimy całodobowe biuro, a podstawienie na obszarze Warszawy gwarantujemy bez dodatkowej opłaty. Zachęcamy do zapoznania się z własną szeroką ofertą.

Zachęcamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: GetAndGo: www.getandgo.pl - Wynajem z OC sprawcy - Warszawa
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Wynajem z OC sprawcyWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Wynajem z OC sprawcy734502602
Wynajem z OC sprawcy
Wynajem z OC sprawcygetandgo.pl/
Wyświetleń: 434