Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Półroczna Szkoła Trenerska PMU.

Numer: 189573
Data dodania:
08 02 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Szkoła prowadzona przez Monikę Grzelak — doświadczonego trenera i szkoleniowca z dwoma niezależnymi certyfikatami trenerskimi niemieckich firm oraz międzynarodowym certyfikatem International Master Trainer. Linergistki z 20-letnim stażem nieustannie czującej niedosyt i podnoszącej swoje kwalifikacje, uparcie dążącej do perfekcji i naturalności w makijażu permanentnym. Autorki jedynego w Polsce i na świecie opatentowanego 290 stronicowego skryptu — kompendium wiedzy PMU. Testerki i recenzentki nowych barwników do makijażu permanentnego niemieckiej firmy. Jurorki na mistrzostwach, prelegentki i wykładowcy na sympozjach w kraju i na świecie. Laureatki w plebiscycie Linergistka Roku 2018 oraz zdobywczyni tytułu Trenera Roku 2018. Ekspertki i autorki wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz radio i telewizji.

Placówka SHE założona przez Monikę Grzelak zdobywa liczne nagrody za innowacyjność i opatentowane techniki, m.in.: Złoty Lotos za PMSE, Firma Szkoleniowa Roku 2018 oraz Orły Szkolnictwa — wybór klientów oraz kursantów. Placówka posiada najwyższą ocenę w rankingach oraz poparcie i akredytacje Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ucz się od najlepszych! Do każdej kursantki podchodzę indywidualnie, daję solidne fundamenty, dzielę się pasją i wiedzą bez tajemnic. Zapraszam, Monika Grzelak
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Półroczna Szkoła Trenerska PMU.Skąd: Cała Polska
Półroczna Szkoła Trenerska PMU.+48 795010204
Półroczna Szkoła Trenerska PMU.
Półroczna Szkoła Trenerska PMU.shemonikagrzelak.pl
Wyświetleń: 362