Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

WORKI BAG IN BOX (sok,woda,wino,wódka),Producent - ZATOR

Numer: 189460
Data dodania:
05 02 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki w pojemności od 3 do 220L (3,5,10,20,220L).

Worki produkowane są z foli transparentnych (EVOH) oraz metalizowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, tylko od certyfikowanych europejskich producentów, oferujemy jako jedyni worki do rozlewu "na gorąco" w 85oC - bezpośrednio po pasteryzacji. Nasze produkty mogą być stosowane do pakowania produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. W stałej ofercie worki bag in box - aseptyczne do produktów takich jak masa jajeczna, lody, śmietana etc. Prowadzimy ciągły monitoring surowców, procesu i wyrobu gotowego zgodnie z zaleceniami normy ISO 22000 oraz HACCP. W stałej ofercie również opakowania kartonowe idealnie pasujące do oferowanych przez nas worków bag in box.

CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI, MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA TO 100 SZT,PRZED ZAMÓWIENIEM WIĘKSZEJ ILOSCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
WORKI BAG IN BOX (sok,woda,wino,wódka),ProducentSkąd: Cała Polska (ZATOR)
WORKI BAG IN BOX (sok,woda,wino,wódka),Producent512482331
WORKI BAG IN BOX (sok,woda,wino,wódka),Producent
WORKI BAG IN BOX (sok,woda,wino,wódka),Producentwww.bibp.pl
Wyświetleń: 800