Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Księgowy Gdańsk - MG Finanse

Księgowy Gdańsk - MG Finanse

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 187612
Data dodania:
08 11 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse świadczy usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Obsługuje kadry i płace. Cały nasz zespół dzięki pasji i ciężkiej pracy zapewnia wysoką jakość usług.

Księgowość nie jest twoją pasją, ale przykrym obowiązkiem, który związany jest z prowadzeniem Twojej firmy? Nadmiar obowiązków powoduje, że nie starcza Ci czasu na zajmowanie się codziennymi obowiązkami związanymi z księgowością? Wybierz biuro rachunkowe Gdańsk MG-Finanse

Bardzo wielu przedsiębiorców woli zlecić prowadzenie księgowości zewnętrznej firmie. Biuro Rachunkowe Gdańsk zapewnia stałą kontrolę ksiąg w Twojej firmie. Dzięki temu możesz skupić się na codziennym zarządzaniem swoim przedsiębiorstwem w spokoju - mając pewność, że kwestie księgowe leżą w rękach ludzi kompetentnych - naszą wiedzę i doświadczenie potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów.

Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Staramy się budować długofalową relację z każdym klientem, opartą na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Dbamy również o utrzymywanie pozytywnej atmosfery współpracy. Rezultatem naszej pracy są między innymi pozytywne wyniki kontroli podatkowych oraz porządek w dokumentacji.

www.mg-finanse.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Księgowy Gdańsk - MG FinanseWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
Księgowy Gdańsk - MG Finanse600850640
Księgowy Gdańsk - MG Finanse
Księgowy Gdańsk - MG Finansewww.mg-finanse.pl
Wyświetleń: 452