DARMOWE OGŁOSZENIA

Młodszy Operator Produkcji - Krzeszowice

Numer: 186792
Data dodania:
11 10 2018
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce pracy: Chrzanów

Młodszy Operator produkcji

Zakres obowiązków
• Obsługa wtryskarek i niezbędnych maszyn biorących udział w produkcji
• Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
• Kontrola jakości wyrobu gotowego - branża motoryzacyjna
• Współpraca z pracownikami magazynu
• Przestrzeganie zasad BHP
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania
• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), czterobrygadowej
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Predyspozycje manualne
• Motywacja i chęci do pracy od zaraz
• Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferta
• Transport na trasie Andrychów - Oświęcim - Chrzanów
• Praca w Chrzanowie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
• Praca 3-zmianowa w systemie czterobrygadowym
• Ciekawa praca w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
• 200 zł za polecenie znajomego!
• Prywatna opieka medyczna oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport
• Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce pracowniczej
• Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Kontakt: 668869455

Numer ref. MOP/061/AMA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Młodszy Operator ProdukcjiWojewództwo: małopolskie (Krzeszowice)
Młodszy Operator Produkcji668869455
Młodszy Operator Produkcji
Wyświetleń: 2946