Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKO

WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKO - Giżycko, Plac Dworcowy 1

Numer: 186604
Data dodania:
05 10 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej działa przy ul. Św. A.Boboli 1 w Białymstoku. Poradnia CDS świadczy specjalistyczne usługi z zakresu zdrowego żywienia. Oferta poradni dietetycznej CDS została opracowana przez dietetyków z wieloletnim doświadczeniem w zakresie odchudzania Pacjentów oraz wspierania Pacjentów w walce z dolegliwościami, które są następstwem nieodpowiedniej diety. Usługi oferowane w poradni dietetycznej CDS umożliwiają Pacjentom skuteczne odchudzanie, eliminację niepożądanych dolegliwości oraz profilaktykę wielu chorób: nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, miażdżycy, chorób tarczycy czy zapalenia stawów. Z usług poradni Centrum Dietetyki Stosowanej mogą korzystać Pacjenci w każdym wieku. Dietetycy z CDS posiadają ogromne doświadczenie w leczeniu otyłości u dzieci, dorosłych oraz osób starszych. Dieta przygotowana przez dietetyka z CDS uwzględnia potrzeby Pacjenta oraz całej rodziny, oparta jest na produktach dostępnych w większości sklepów, dzięki czemu Pacjent je to co zna i lubi. Wykorzystanie znanych Pacjentowi produktów ułatwia realizację założeń diety i wpływa na ciągłość stosowania diety, która jest kluczowym czynnikiem decydującym o skuteczności diety. Wizyta w poradni dietetycznej CDS obejmuje analizę składu ciała, szczegółowy wywiad żywieniowy oraz konsultacje z dietetykiem umożliwiające dopasowanie diety do aktywności oraz preferencji żywieniowych Pacjenta. Zakres usług świadczonych przez dietetyków z CDS nie ogranicza się jedynie do opracowania jadłospisu. Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej aktywnie wspierają Pacjenta przez cały okres stosowania diety umożliwiając wygodne konsultacje internetowe z dietetykiem, realizując wizyty domowe u Pacjentów oraz stale poszerzając ofertę usług diagnostycznych, w tym diagnostykę nietolerancji pokarmowych: nietolerancję glutenu, nietolerancję białek, nietolerancję węglowodanów.
Duże zainteresowanie usługami poradni, będące rezultatem wysokiej skuteczności w odchudzaniu Pacjentów sprawia, że poradnia CDS postanowiła ułatwić dostęp do usług dietetyka Pacjentom spoza Białegostoku. Na stronie www.cds-dieta.pl znajdziecie Państwo szczegółową ofertę oferowanych przez naszą poradnię usług oraz informacje o nowych gabinetach prowadzonych w Bielsku Podlaskim, Wysokiem Mazowieckiem oraz nowo otwarty gabinet w Giżycku. Gabinet dietetyka CDS mieści się przy ul. Plac Dworcowy 1 w Giżycku w budynku dworca PKP. Rezerwacje wizyt w poradni dietetycznej dla Pacjentów z Giżycka i okolic przyjmujemy telefonicznie pod numerem 509 977 512 lub na adres info@cds-dieta.pl.
Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu zdrowego żywienia oraz wpierania leczenia wielu chorób, prowadzą warsztaty ze zdrowego przygotowywania posiłków, opracowują plany dietetyczne dla przedszkoli, szkół oraz prowadzą firmowe wykłady i prelekcje. Wszelkich informacji udzielą Państwu także nasi dietetycy pod numerem 792 930 144
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKOWojewództwo: warmińsko-mazurskie (Giżycko, Plac Dworcowy 1)
WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKO509977512
WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKO
WIZYTA U DIETETYKA GIŻYCKO NOWY GABINET DIETETYKA GIŻYCKOwww.cds-dieta.pl
Wyświetleń: 543