Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Filip, proludzki kot szuka domu na zawsze!

Filip, proludzki kot szuka domu na zawsze!

Numer: 186355
Data dodania:
27 09 2018
Ważne do:
26 11 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Hmm...Filip...czeka na dom u naszej Kasi już dobrych parę miesięcy. Aktualnie na świąt przychodzą co chwila małe, słodkie, urocze kociaczki. Czy Filip ma jakiekolwiek szanse na dom? Pewnie prawie żadne. Ale ogłaszamy, próbujemy, cały czas mamy małą iskierkę nadziei, że odezwie się ktoś o złotym sercu.
Filip to starszy kot zabrany przez Kasię z miejsca, gdzie nie czekało go nic innego tylko śmierć, bo trafił do niej w bardzo złym stanie. Kaśka jak to Kaśka ;) nasza pielęgniarka :) doprowadziła paskuda do normalności.

Filip musi być jedynakiem!!! do ludzi jest bardzo miły i przyjazny, ale nie podobają mu się inne koty. Chyba za bardzo ta nasza Kasia postawiła go na nogi ;) Filip nie przepada za innymi kotami, choć w domu tymczasowym u Kasi jest jeszcze kotka Pelasia około 1,5 roczna, którą Filip uwielbia. Może ktoś zdecyduje się na dwa ? :) Filipek do ludzi jest bardzo fajnym kotem, pięknie pozował do zdjęć, w końcu musi nadrabiać urodę, bo przecież dla wielu jest brzydkim kotem :(

Filipek jest wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. No i niestety...ma kłopoty zdrowotne wynikające z poprzedniego zaniedbania... :( Filip ma nie do końca sprawne płuca, tak naprawdę nie wiadomo jak długo jeszcze pożyje...ale czy nie należy mu się dom nawet na ostatnie lata życia? Dla niego życie w stadzie kotów też jest stresem, bo cały czas chodzi zdenerwowany...Jak widać na zdjęciach Filip wygląda bardzo dobrze, więc możliwe, że pożyje jeszcze dobrych kilka lat.

Filip przebywa w Darłowie, ale istnieje ew. możliwość transportu do innych miejscowości jeśli znajdzie się ktoś, kto zechce go pokochać.
Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i umowa adopcyjna.
Jeśli nie odbierze proszę napisać sms "adopcja Filip"

Więcej informacji telefonicznie u naszej Kasi, tel. 501 922 141
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Filip, proludzki kot szuka domu na zawsze!Skąd: Cała Polska
Filip, proludzki kot szuka domu na zawsze!501922141
Filip, proludzki kot szuka domu na zawsze!
Wyświetleń: 188