Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Zielonooka czarodziejka - szuka domu

Zielonooka czarodziejka - szuka domu - Warszawa

Numer: 186107
Data dodania:
17 09 2018
Ważne do:
16 12 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nic dziwnego, że dyrektorka Hogwartu inteligentna kobieta o przenikliwym rozumie i ogromnym sercu wciela się w pręgowaną kotkę, kwintesencję wdzięku, czaru i mądrego dystansu. Cała dusza surowej, ale serdecznej nauczycielki jest w tych szmaragdowych oczach. Poznaj McGonagall koteczkę z charakterem, która kocha człowieka na swoich warunkach. Lubi spać z opiekunem, a najchętniej na nim. Sama przychodzi na głaskanie, z przyjemnością wskakuje na kolana, kiedy tylko poklepiesz nogę, wtedy ugniata i pięknie mruczy. Bardzo lubi głaskanie pod bródką. Do nowych znajomości jest mocno zdystansowana, ale tym bardziej cenisz jej przyjaźń, jak już ją zdobędziesz.

McGonagall jest drobną koteczką, ma bardzo gęstą, aksamitną sierść. Jej spojrzenie jest żywe i rozumne, a postawa pełna dumy i dystynkcji. Koteczka ma za sobą trudne przejścia. Trafiła do schroniska po śmierci swojej opiekunki, bez ukochanego człowieka straciła ochotę do życia, nie jadła i nie piła. W domu tymczasowym natychmiast odżyła, odzyskała apetyt, zaczęła się bawić wędką, myszką, skakałaby pewnie chętnie i za złotym zniczem, jako miłośniczka quidditcha ;-)

Koteczka ma 8-9 lat. Jest wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. Bardzo pilnie szuka domu ze starszym, spokojnym kotem lub jako jedynaczka. Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okna i/lub balkonu oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną.


tel. 791 580 538
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Zielonooka czarodziejka - szuka domuWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Zielonooka czarodziejka - szuka domu791 580 538
Zielonooka czarodziejka - szuka domu
Wyświetleń: 291