Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM! - Opole

Numer: 185235
Data dodania:
10 08 2018
Ważne do:
17 08 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      BRANŻA: Logistics, Freight Forwarding, Distribution
REGION: The Netherlands, Waalwijk
ILOŚĆ MIEJSC: 15

My dajemy :

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transport lokalnego
Co będziesz robić :

• pracować w magazynie sklepu internetowego
• pakować i przygotowywać do wysłania różne produkty i różnych marek- książki, płyty dvd, ubrania, buty, sprzęt elektroniczny, zabawki
• zbierać zamówienia

Będziesz świetnym pracownikiem jeśli :

• znasz język angielski
• jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
• gotowy do podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
Wysyłając maila wyrażam zgodę dla T&S Group Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest T&S Group Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Krakowskiej 31/1. Dane kontaktowe administratora danych znajdują się na stronie www.tnsgroup.pl .
Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.tnsgroup.pl oraz pod adresem daneosobowe@tnsgroup.pl

Dane w zakresie imion i nazwiska, daty urodzenia, wykształcenia i doświadczeń zawodowych są przetwarzane w oparciu o zakres określony przez przepisy Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji.

Dane mogą być także przetwarzane w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych w celu badania Państwa zadowolenia z jakości usług pośrednictwa pracy.

Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom i partnerom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingowych oraz telekomunikacyjnych i innych usług outsourcingowych.

Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przetwarzane przez okres 3 lat lub do momentu jej wycofania.

W przypadku wyrażonej zgody ma Pan/Pani prawo do jej cofnięcia. Cofnięcie zgody w dowolnym momencie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Brak podania danych objętych zgodą nie będzie stanowiło przyczyny odmowy zatrudnienia. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM!  Województwo: opolskie (Opole)
ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM!  608494300
ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM!
Wyświetleń: 101