Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Opiekunka seniora Anglia - Poznań

Numer: 184125
Data dodania:
03 07 2018
Ważne do:
02 08 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 57 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 33.100 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobrze komunikujesz się w języku angielskim? Ta praca jest dla Ciebie!

Opiekun/-ka osób starszych
Miejsce pracy: Anglia
Opis kontraktu:
Pan John ma 85 lat i mieszka z żoną w miejscowości Surrey. Jest miłośnikiem szeroko pojętego sportu, ale ze względu na stan zdrowia nie może go uprawiać. Ma dużą rodzinę: dzieci, wnuki oraz przyjaciół i sąsiadów. Pan John nie jest w stanie chodzić, ale potrafi poruszać nogami i zmieniać pozycję. Potrzebuje pomocy m.in. przy transferowaniu oraz higienie osobistej. Nie lubi rozmawiać o swojej dolegliwości jaką jest demencja ani o ogólnym stanie zdrowia, dlatego potrzebuje osoby wyrozumiałej i taktownej. Lubi oglądać filmy o kowbojach, rozmawiać i spędzać czas z żoną.

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia
Zapewniamy:
• wynagrodzenie miesięczne między 5.500-6.100 zł netto;
• sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
• dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
• całodobowe wsparcie i linię alarmową 24/7;
• pełną organizację pobytu – m.in. zakwaterowanie i wyżywienie;
• dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
• BONUS wakacyjny do 500GBP – o szczegóły zapytaj rekrutera.
Nie czekaj i zgłoś się już dziś
516052212.
Jeśli wysyłasz CV - do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ ochrona-twoich-danych-osobowych/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Opiekunka seniora AngliaWojewództwo: wielkopolskie (Poznań)
Opiekunka seniora Anglia516052212
Opiekunka seniora Anglia
Opiekunka seniora Angliahttps://promedica24.com.pl
Wyświetleń: 193