Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowych - Kraków

Numer: 183323
Data dodania:
01 06 2018
Ważne do:
01 07 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Cześć!

Jeśli czytasz to ogłoszenie prawdopodobnie szukasz wykonawcy strony internetowej. Nasze studio graficzne specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych - mogą to być proste strony wizytówki, strony firmowe, produktowe, blog, portfolio, landing page.

Tworzymy indywidualne projekty graficzne (choć przy ograniczonym budżecie możemy też zaproponować inne rozwiązania, np. stworzenie strony www na bazie płatnego, profesjonalnego motywu). Strony kodujemy pod CMS Wordpress - dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób edytować treści na swojej witrynie. Twoja strona będzie się dobrze wyświetlała zarówno na telefonach, tabletach i komputerach (RWD)

Jak wygląda współpraca?

Na początku rozmawiamy z Tobą na temat oczekiwań jakie masz względem strony, czyli: jakie strona ma posiadać funkcje a także jakie strony podobają Ci się wizualnie. Na podstawie wytycznych przedstawiamy Ci wycenę utworzenia strony.

W dalszym etapie przystępujemy do projektowania layoutu strony internetowej, otrzymujesz od nas pliki graficzne i po ich akceptacji przystępujemy do cięcia, kodowania i wdrożenia strony pod Wordpress. Sprawdzamy, testujemy stronę a następnie umieszczamy ją u Ciebie na serwerze (jeśli go nie masz, doradzamy w tym zakresie)

Kontakt -- www.happyrebels.com

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej happyrebels.com - szczegółowa oferta, portfolio oraz kontakt.  Porozomawiajmy - masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami!
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowychWojewództwo: małopolskie (Kraków)
Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowych532394875
Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowych
Przyjmę zlecenia na tworzenie stron internetowychhappyrebels.com
Wyświetleń: 187