Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Wymiana Opon Ursynów

Wymiana Opon Ursynów - Warszawa

Numer: 182134
Data dodania:
10 04 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Własna firma As-Gawota to zespół doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują znakomitą wartość usług za przystępną cenę. Funkcjonujemy na południu Warszawy na Ursynowie. Zapraszamy do wprowadzenia się z swoją szczegółową ofertą.
Wiedza na punkt branży samochodowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawia, że polski auto serwis bardzo chętnie bierze się wszystkich, nawet najbardziej szczególnych i długich zleceń i napraw.
Klient otrzymuje gwarancję fachowej poradzie przy doborze dobrych podejść i doborze właściwego asortymentu. Szeroka oferta części oryginalnych i alternatywnych części zamiennych kupi na dopasowanie usługi do specyficznych potrzeb Klienta.
Nasza Auto Serwis to z pewnością warsztat z profesjonalnym wyposażeniem, realizujący szeroki zakres usług, między innymi: wymiana rozrządu, wymiana oleju i płynów eksploracyjnych, naprawa zawieszenia, sprzęgła, układu hamulcowego, diagnostyka komputerowa, wymiana opon, obsługa układu klimatyzacji.
W idealnych sytuacjach służymy pomocą po godzinach pracy. Nasza szczegółowa oferta to auto serwis, mechanika pojazdowa, klimatyzacja samochodowa, wymiana opon, elektryka samochodowa, naprawy te i ważne, diagnostyka komputerowa, części zamienne, serwis tłumików.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: Wymiana Opon Ursynów - http://as-gawota.pl/l
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Wymiana Opon UrsynówWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Wymiana Opon Ursynów504494489
Wymiana Opon Ursynów
Wymiana Opon Ursynówas-gawota.pl/
Wyświetleń: 696