Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
kursy dietetyki

kursy dietetyki - Łódź

Numer: 182131
Data dodania:
10 04 2018
Ważne do:
10 05 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Kursy dietetyki dostępne pod adresem http://www.kursdietetyki.pl/ znajdują się na nowoczesnej platformie edukacyjnej stworzonej przez Akademię Dietetyki. Placówka ta wyszła naprzeciw oczekiwaniom kursantów oferując wygodną i atrakcyjną formę realizacji kursów . Oferta obejmuje kursy online o następującej tematyce:
 Żywienie w sporcie
 Zasady żywienia dzieci
 Żywienie kobiet w ciąży

Kursy dietetyki są przeznaczone dla wszystkich chcących zdobyć nowe umiejętności. Zawarta w nich wiedza jest przystępna dla każdego, bez względu na wcześniejsze przygotowanie merytoryczne. Łata i zrozumiała dla laików, ale także wystarczająca dla osób już zajmujących się dietetyką. Możliwe jest to dzięki doświadczonym i wykwalifikowanym wykładowcom, którzy przekazują treści merytoryczne. Są oni wieloletnimi praktykami zarówno w zawodzie jako i w roli wykładowcy, a swoją wiedzę stale uzupełniają i najnowsze doniesienia naukowe.
Jak działa platforma
Platforma edukacyjna wyróżnia się na tle innych, gdyż do przekazywania treści merytorycznych wykorzystuje materiały filmowe. Taka forma nauki jest znacznie ciekawsza niż tradycyjna forma wykładowa. Dodatkowo, do każdego filmu. Przedstawiającego daną partię materiału, dołączony jest zestaw ciekawych quizów i łamigłówek, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Każdy materiał filmowy i zadania można powtarzać dowolną ilość razy, dzięki czemu możliwe jest dokładne przyswojenie i zapamiętanie nowych informacji.
Kolejną zaletą platformy jest responsywność. Dostosowuje się do każdego urządzenia mobilnego. Każdy kursant po wykupieniu kursu otrzymuje 6 – miesięczny całodobowy dostęp. Pozawala to na korzystanie z platformy w dowolnym miejscu i czasie. Rytm i tempo nauki można indywidualnie zaplanować i dostosować do swojego planu dnia. Kurs można wykupić w dowolnym momencie. Istnieje możliwość otrzymania faktury,
Egzamin i dyplomy
Po ukończeniu szkolenia, kursanci przystępują do egzaminu. Można go powtarzać dowolną ilość razy, aż do uzyskania satysfakcjonującego wyniku. Po zdaniu egzaminu automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu dostępny do pobrania przez kursanta. Pocztą tradycyjną wysyłany jest dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje oraz zaświadczenie MEN.
O Akademii Dietetyki

Akademia dietetyki – specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Akademii Dietetyki http://www.akademiadietetyki.pl
Kontakt
Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
kursy dietetyki Województwo: łódzkie (Łódź)
kursy dietetyki 784 950 203
kursy dietetyki
kursy dietetyki http://www.kursdietetyki.pl/
Wyświetleń: 63