Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka

Całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka - Warszawa

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 181848
Data dodania:
27 03 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Pianka z Tanka to całodobowa restauracja w Warszawie z fantastyczny autorskim menu a także bogatym wyborem piw. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym przez całą dobę możecie cieszyć się pysznym, świeżo przygotowanym jedzeniem. Naszą pasją jest tradycyjna kuchnia polska, którą staramy łączyć się z nowoczesnymi smakami.
Pianka jest często określana jako najlepsza całodobowa restauracja w Warszawie. Jest to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji do gotowania i miłości do dobrego, świeżego piwa.

Jako całodobowa restauracja w Warszawie staramy się wyróżniać na każdym polu. Chcemy cały czas udoskonalać nasze menu, pracować nad swoimi umiejętnościami a także sprawiać, żebyście czuli się u nas jeszcze lepiej i jeszcze chętniej nas odwiedzali. Bierzemy sobie do serca każdą opinię i sugestię. To nie tylko my tworzymy Piankę, bez naszych Gości to miejsce po prostu by nie istniało. Naszą intencją jest to, aby Pianka była miejscem lekkim, swobodnym i zachęcającym. Nasze przytulne wnętrze zachęca, aby wejść do środka i spróbować naszych specjałów, jednak na specjalne okazje potrafi zmienić się nie do poznania. Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze – nie ważne czy jesteś studentem czy szefem wielkiej firmy, każdy Gość jest dla nas tak samo ważny, ponieważ każdy z Was tworzy to miejsce razem z nami.
www.piankaztanka.pl

Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Całodobowa restauracja w Warszawie – PiankaWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
Całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka228273003
Całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka
Całodobowa restauracja w Warszawie – Piankawww.piankaztanka.pl
Wyświetleń: 217