Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Poszukujemy Opiekunki

Poszukujemy Opiekunki

Numer: 180685
Data dodania:
06 02 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Leverkusen/Niemcy/zastępstwo od 14.02 – na 2msc./Pani z dobrą znajomością języka niemieckiego /1250-1300 euro/Opiekunka niepaląca

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg
Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Głownie leży w łóżku, bardzo dużo czasu przesypia, przemieszcza się jedynie na wózku, jest bardzo osłabiona, może ustać chwilę o własnych siłach. Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Należy motywować podopieczną do picia. 2x w tygodniu przychodzi ergoterapeuta, 2x w tygodniu fizjoerapeuta, 1x w tygodniu inna opiekunka na 2h popołudniu.

Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką. Jest Internet + połączenia do PL.
Przychodzą 3 panie do pomocy - Córka która bardzo często pomaga opiekunce - chce by mama miała jak najlepiej, pani Irena (Polka mieszkająca w sąsiedztwie) - przychodzi na każdą prośbę opiekunki (wystarczy do niej zadzwonić), Pflegedienst przychodzi codziennie by pomóc przy higienie, podaniu leków, obsłudze cewnika, w okolicy mieszka dużo Polaków.
Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Poszukujemy Opiekunki Skąd: Cała Polska
Poszukujemy Opiekunki 731 898 300
Poszukujemy Opiekunki
Poszukujemy Opiekunki http://www.pflegemitherzen24.pl
Wyświetleń: 2534