DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca w Niemczech - Inwentaryzacje

Numer: 180420
Data dodania:
26 01 2018
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Inwentaryzacja w Niemczech - legalnie i bezpiecznie.

Opis stanowiska:

• skanowanie i metkowanie towarów,
• prace inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagane kwalifikacje:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana, ale nie jest wymagana,
• możliwość wyjazdu od zaraz na okres min. 4 tygodnie z możliwością przedłużenia,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• precyzja i dokładność wykonywanych zadań,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Naszym pracownikom zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
• atrakcyjne wynagrodzenie – 9,00 - 10, 00 EUR brutto/h,
• darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• stałą, fachową opiekę ze strony Opiekuna.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-293-632.
Praca w Niemczech - InwentaryzacjeSkąd: Cała Polska
Praca w Niemczech - Inwentaryzacje504-293-632
Praca w Niemczech - Inwentaryzacjewww.polskihr.eu
Wyświetleń: 4910