Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
Interaktywne prezentacje 3D, fotografia produktowa

Interaktywne prezentacje 3D, fotografia produktowa - Katowice

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 180009
Data dodania:
08 01 2018
Ważne do:
22 01 2018
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Axertech oferuje innowacyjną usługę fotografii produktowej pozwalającą na oglądanie produktu z każdej strony. Nie jest to tradycyjna fotografia obrotowa wykonana w jednej poziomej pozycji, ale interaktywna prezentacja pozwalająca na dowolne obracanie oglądanego przedmiotu, nawet w pionie.

Zastosowanie standardu HTML5 gwarantuje niezawodne działanie prezentacji na każdym typie urządzenia - od desktopów, przez Smart TV po smartfony - niezależnie od używanej przeglądarki internetowej.

Przygotowane przez Axertech packshoty nie wymagają żadnych modyfikacji w celu zintegrowania z serwisem bądź sklepem internetowym, wystarczy dodanie jednej linii kodu.

Autorskie rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie pozwalają na całkowicie zautomatyzowany proces przygotowania prezentacji produktu dzięki czemu oferujemy packshot składający się ze 120 klatek w konkurencyjnej cenie pojedynczego zdjęcia produktowego.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi prezentacjami zamieszczonymi na stronie axertech.pl oraz do kontaktu pod adresem kontakt@axertech.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Interaktywne prezentacje 3D, fotografia produktowaWojewództwo: śląskie (Katowice)
Interaktywne prezentacje 3D, fotografia produktowa
Wyświetleń: 170