DARMOWE OGŁOSZENIA

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Numer: 178718
Data dodania:
14 11 2017
      Miejsce zlecenia: okolice Bad Homburg vor der Höhe

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Alice. Podopieczna przeszła zawał oraz udar. Seniorka ma problemy z chodzeniem, zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego. Pani Alice ma również problem z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
- pielęgnacja ciała, pomoc w kąpieli oraz czynnościach toaletowych,
- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu,
- pomoc w ubieraniu/rozebraniu,
- towarzyszenie w wizytach lekarskich,
- pomoc w przejściu z łóżka na wózek,
- prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, brak nałogów, zaangażowania wykonywaną pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:
Kandydatkom zapewniamy: wyżywienie, zakwaterowanie na miejscu zlecenie, przejazd w obie strony, legalne zatrudnienie w oparciu o polską lub niemiecką umowę oraz atrakcyjne zarobki.

ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
ul. Żurawia 47, piętro 3
www.opiekunka.gowork.pl
Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiegoSkąd: Cała Polska
Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego88212880
Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiegohttp://www.opiekunka.gowork.pl/
Wyświetleń: 2936