DARMOWE OGŁOSZENIA

Opieka oraz pomoc domowa dla pani Magdalene

Numer: 178716
Data dodania:
14 11 2017
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce zlecenia: okolice Karlsruhe
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Magdalene. Podopieczna choruje na nowotwór oraz nadciśnienie. Seniorka jest wstanie poruszać się przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby lub korzysta z wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:
Pomoc seniorce w jedzeniu, ubieraniu, czynnościach toaletowych oraz w razie potrzeby wstawanie w nocy do podopiecznej. Dodatkowym obowiązkiem będzie prowadzenie domu, między innymi, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Wymagania:
- Język na poziomie komunikatywnym,
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi,
- Czynne prawo jazdy,
- Serdeczne i cierpliwe podejście do drugiego człowieka,
- Dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:
- Zakwaterowanie oraz wyżywienie,
- Przejazd w obie strony,
- Kursy języka niemieckiego,
- Bardzo dobre wynagrodzenie,
- Legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą.

ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
ul. Żurawia 47, piętro 3
www.opiekunka.gowork.pl
Opieka oraz pomoc domowa dla pani MagdaleneSkąd: Cała Polska
Opieka oraz pomoc domowa dla pani Magdalene882128820
Opieka oraz pomoc domowa dla pani Magdalenehttp://www.opiekunka.gowork.pl/
Wyświetleń: 3010