DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca w roli opiekunki dla Seniorki.

Numer: 178714
Data dodania:
14 11 2017
OGŁOSZENIE ZOSTAŁO DODANE DO SCHOWKA!
      Miejsce zlecenia: Bovenden
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 79-letniej pani Eleonore. Seniorka jest po udarze, ma problemy z poruszaniem się i wykonywaniem codziennych czynności. Zarówno w domu jak i na zewnątrz korzysta z chodzika. Pani Eleonore ma również problemy z pamięcią oraz mówieniem.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków należeć będzie przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc w ubieraniu się i kąpieli. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu z podopieczną(np. spacery).
Dodatkowo Opiekunka odpowiedzialna będzie za prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Wymagania:
- minimum podstawową znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje),
- gotowość podjęcia pracy na okres 2 – 3 miesięcy,
- brak nałogów.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, odprowadzane składki ZUS od przeciętnej krajowej, jedną czytelną umowę, kursy doszkalające z języka niemieckiego.

ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
ul. Żurawia 47, piętro 3
www.opiekunka.gowork.pl
Praca w roli opiekunki dla Seniorki.Skąd: Cała Polska
Praca w roli opiekunki dla Seniorki.882128820
Praca w roli opiekunki dla Seniorki.http://www.opiekunka.gowork.pl/
Wyświetleń: 2923