Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

toksyczny związek - expert radzi

Numer: 178396
Data dodania:
02 11 2017
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Czas spojrzeć prawdzie w oczy. . Jeżeli to czytasz , to znaczy, że szukasz informacji o toksycznych związkach. Jeżeli w Twoim związku wszystko by grało, to nie traciłabyś/traciłbyś czasu na takie strony, tylko cieszył(a)byś się każdą wspólną chwilą.
Jednak z jakiegoś powodu uznałeś/aś, że warto dowiedzieć się, jak wygląda toksyczny związek, bo może się okazać, że Twój również się do takich zalicza.
Prawdopodobnie już wkradły się do niego toksyny, a Ty zastanawiasz się, co można z nimi zrobić. Jesteś we właściwym miejscu. Dowiesz się tutaj wszystkiego, co musisz wiedzieć o toksycznych związkach. Jak je rozpoznać, jak w nich żyć, jak je uzdrowić lub jak je zakończyć.
Toksyczny związek ma miejsce wówczas, gdy koszty przewyższają korzyści. Nie dość, że się w nim nie rozwijasz, to jeszcze coraz częściej masz wrażenie, jak by był stratą czasu. Toksyczny związek ma miejsce wówczas, gdy koszty przewyższają korzyści. Nie dość, że się w nim nie rozwijasz, to jeszcze coraz częściej masz wrażenie, jak by był stratą czasu.
Toksyczny związek sprawia, że zaczynasz się w nim dusić. Twoja wolność jest na każdym kroku ograniczana, musisz się ze wszystkiego tłumaczyć i wielu rzeczy nie wolno Ci robić.
Coraz częściej masz wrażenie, że coś tu nie gra i nie tak powinna wyglądać relacja kochających się i szczęśliwych ludzi. Być może pogodziłeś/aś się z tym i już dawno zwiątpiłeś/aś w miłość i jej istnienie. A może wciąż pojawiają się przebłyski, że miłość może istnieć, ale szukasz w niewłaściwym miejscu?
Jeżeli chcesz porozmawiać o swoim związku z ekspertem odwiedź naszą stronę :
www.toksycznyzwiazek.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
toksyczny związek - expert radziSkąd: Cała Polska
toksyczny związek - expert radzi
Wyświetleń: 409