DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca dla opiekunki w Niemczech - Głowno

Numer: 178098
Data dodania:
20 10 2017
      Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Berlina
Opieka dla Seniora: Pan Benedykt ma 90 lat, w domu porusza się przy chodziku, potrzebuje jednak pomocy i asekuracji. Ma problemy ze słuchem. Jest inkontynentny w zakresie moczu. Mieszka sam, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Obowiązki:
Obowiązki domowe mające na celu utrzymanie ładu i porządku, zajmowanie się ogrodem oraz opieka przy seniorze: m.in. ubieranie, dbanie o higienę ciała a także towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum podstawowym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Zapewniamy:
• bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
• jasne warunki współpracy (jedna umowa!),
• wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),
• możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach,
• gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
• indywidualny dobór ofert,
• atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, premie jesienne i świąteczne!

APLIKUJ: http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj2

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paula.winiarska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898769o treści: 6123, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Łodzi
Ul. Gdańska 90, lok.1-4
Praca dla opiekunki w NiemczechWojewództwo: łódzkie (Głowno)
Praca dla opiekunki w Niemczech797898769
Praca dla opiekunki w Niemczech
Wyświetleń: 3227