DARMOWE OGŁOSZENIA

Szwaczka/Szwacz Jarosław

Numer: 176654
Data dodania:
28 08 2017
      Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

SZWACZKA / SZWACZ

Nr. ref. SZW/WUM/61

Miejsce pracy : Jarosław

Opis stanowiska:

obsługa maszyny do szycia
realizacja zmianowego planu produkcyjnego na powierzonym stanowisku pracy poprzez uszycie określonych ilości poszyć samochodowych w wymaganym standardzie jakościowym
spełnienie standardów w zakresie BHP oraz Housekeepingu
Wymagania:

zdolności manualne
umiejętność pracy w zespole
dążenie do doskonalenia wykonywanej pracy
gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferta:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
praca w międzynarodowej Firmie
bardzo dobre warunki pracy
atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o rozbudowane systemy premiowe
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem: 604 530 370 bądź przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.) na adres e-mail: tarnow.konarskiego@manpower.pl.

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Szwaczka/Szwacz JarosławWojewództwo: podkarpackie (Jarosław)
Szwaczka/Szwacz Jarosław604530370
Wyświetleń: 3172