DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik produkcji - Komorniki

Numer: 176168
Data dodania:
09 08 2017
      Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta w Legnicy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy – Komorniki
OPIS STANOWISKA PRACY:
• Miejsce pracy: Komorniki / k. Środy Śl.
• Kontrola jakościowa wyrobów wytwarzanych na wydziałach produkcyjnych firmy
• Sortowanie produktów
• Pakowanie
• Praca w systemie 2-zmianowym , pon-pt

WYMAGANIA:
• Zdolności manualne
• Zdyscyplinowanie
• Atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Zdobycie doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca na sierpień, z możliwością dalszej współpracy

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl
w tytule maila wpisując: Pracownik produkcji – Komorniki

Tel. 727239265, 517169400

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).
Pracownik produkcjiWojewództwo: dolnośląskie (Komorniki)
Pracownik produkcji517169400
Pracownik produkcjihttp://www.herster.pl
Wyświetleń: 2772