DARMOWE OGŁOSZENIA

Elektromonter - Szczecin

Numer: 175331
Data dodania:
12 07 2017
      Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem oraz montażem szaf sterowniczych dla przemysłu, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Elektromonter.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: mon/szc/2017

Zadania:
- montaż szaf sterowniczych w oparciu o schemat elektryczny.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy jako elektromonter (mile widziane w firmach skandynawskich),
- umiejętność czytania schematów elektrycznych.
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Oferujemy:
- zatrudnienia na okres lipca i sierpnia, z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 (możliwość nadgodzin)
- możliwość wyjazdów zagranicznych,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym w temacie wiadomości nr ref. mon/szc/2017.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
ElektromonterWojewództwo: zachodniopomorskie (Szczecin)
Elektromonter914331433
Elektromonter
Elektromonterwww.antidotum.eu
Wyświetleń: 2644