DARMOWE OGŁOSZENIA

Opiekun Klienta - Poznań

Numer: 172599
Data dodania:
14 04 2017
      Agencja pracy tymczasowej Fulljob (nr certyfikatu 13243) poszukuje osób na stanowisko:

Opiekun Klienta

Lokalizacja: Poznań(CH Avenida)

Oferujemy:
-Wysokie wynagrodzenie (podstawa plus atrakcyjny system premiowy).
-Umowę o pracę tymczasową (po 6 przepracowanych miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta).
-Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków.
-Elastyczny grafik.
-Pracę w jednej z renomowanych marek.

Obowiązki:
-Aktywna sprzedaż i promocja produktów z branży telekomunikacyjnej.
-Obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy.
-Doradztwo w zakresie produktów i usług firmy.
-Pozyskiwanie nowych klientów.
-Budowanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami firmy.
-Dbanie o powierzone stanowisko pracy.

Wymagania
-Gotowość do pracy 7 dni w tygodniu( elastyczne godziny pracy).
-Wysoka kultura osobista.
-Gotowość do nauki.
-Chęć podjęcia stałej pracy.
-Doświadczenie w sprzedaży.
-Mile widzialne umiejętności sprzedażowe.
-Mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja.poznan@fulljob.pl

Prosimy o dołączanie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Opiekun Klienta Województwo: wielkopolskie (Poznań)
Opiekun Klienta 000000000
Wyświetleń: 4475