DARMOWE OGŁOSZENIA

Praca przy sadzonkach malin

Numer: 171630
Data dodania:
20 03 2017
      T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
zbieranie i pakowanie malin
sadzenie, sortowanie, przycinanie sadzonek
prace ogrodnicze na polu
możliwa również praca w szklarni (w zależności od wytycznych pracodawcy)

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
mile widziane prawo jazdy kat. B
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup oraz spełniające wymagane kryteria.
Praca przy sadzonkach malinSkąd: Cała Polska
Wyświetleń: 6121