DARMOWE OGŁOSZENIA

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - Pruszków

Numer: 164867
Data dodania:
16 09 2016

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Miejsce pracy: Sokołów

Obowiązki:
- wydawanie i przyjmowanie towarów od kontrahentów
- rozładunek, ustawianie towarów
- przygotowanie transportu do Centrów Logistycznych

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych – osobom, które nie posiadają uprawnień na wózki widłowe pomagamy takie uprawnienia uzyskać
- chęć do pracy
- spostrzegawczość i dokładność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- pracę w stabilnej polskiej firmie z młodym i dynamicznym zespołem
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju i nabycia nowego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@transline.co.uk wraz z dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Lub kontakt telefoniczny 730 923 900

Dziękujemy za nadesłane CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 PRACOWNIK MAGAZYNOWYWojewództwo: mazowieckie (Pruszków)
 PRACOWNIK MAGAZYNOWY730923900
Wyświetleń: 1677