Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Językowe przedszkole i żłobek - Einsteinek Kraków

Kategoria: EDUKACJA (Pozostałe)
Numer: 162224
Data dodania:
05 07 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Prywatne Przedszkole oraz Żłobek „Mały Einsteinek” z Krakowa zaprasza wszystkie dzieciaki! To tutaj Państwa pociecha może poczuć się jak we własnym domu, a my postaramy się, aby pobyt u nas był zawsze jak najciekawszy i edukujący – właśnie dlatego wielu rodziców uznaje nas za najlepsze przedszkole i otrzymujemy z tego powodu wiele pozytywnych opinii.

Naszą ofertą jest przedszkole oraz żłobek. Do żłobka przyjmujemy dzieci poniżej 3 roku życia. Prowadzimy usługi według ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Do przedszkola przyjmujemy także starsze dzieci – prowadzimy program w zgodzie z podstawą programową MEN.

Chcemy, aby nasze przedszkole było miejscem, w którym dzieci mogą rozwijać się zgodnie z własnymi potrzebami a także w swoim rytmie. W każdym momencie mamy czas na zabawę oraz na wypoczynek – uważamy, że dzieciom powinno się pozwolić być dziećmi i nie nakładać na ich barki nadmiernego ciężaru zbyt wielkiej ilości zajęć dodatkowych. Naszym podopiecznym dajemy przy tym możliwość wielu ciekawych zajęć, które dopasowujemy do ich wieku a ponadto zainteresowań – funkcjonujemy jako językowe przedszkole, realizujemy zajęcia logopedyczne, sportowe, a także pozwalamy dzieciom aby realizowały się w sztuce albo w kulinariach.

Nasze prywatne przedszkole przyjmuje także dzieci o specjalnych potrzebach nauczania, które mają odpowiednie orzeczenie. Zapewnione mają wtedy całościową i indywidualną opiekę pedagogiczną a także zajęcia ze specjalistami takimi jak logopeda czy psycholog. Zapraszamy na naszą stronę internetową - einsteinek.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Językowe przedszkole i żłobek - Einsteinek KrakówWojewództwo: małopolskie (Kraków)
Językowe przedszkole i żłobek - Einsteinek Kraków571374144
Językowe przedszkole i żłobek - Einsteinek Kraków
Językowe przedszkole i żłobek - Einsteinek Krakóweinsteinek.pl
Wyświetleń: 717