Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Ośrodek Pegaz - obozy jeździeckie - Lubięcin

Kategoria: TURYSTYKA (Pozostałe)
Numer: 162191
Data dodania:
04 07 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Gospodarstwo agroturystyczne „Pegaz” leży w miejscowości Stawy obok trasy prowadzącej z Wolsztyna do Nowej Soli w województwie lubuskim. Specjalizuje się w szczególności w jeździe konnej oraz w organizacji obozów konnych i rajdów konnych. Biorąc pod uwagę położenie w malowniczej okolicy jest to idealne miejsce dla zwolenników koni – zarówno dla ludzi, którzy dopiero co rozpoczynają z końmi swoją przygodę, jak i dla tych, którzy już mają w tym zakresie doświadczenie.

Zakres usług gospodarstwa to przede wszystkim jazdy konne – jazdy dla ludzi początkujących, przejażdżki dla dzieci i młodzieży a także jazdy w ujeżdżalni w zastępie. Dla bardziej doświadczonych możliwa jest jazda w terenie, wliczając w to także jazdę indywidualną, organizowane są także wykłady teoretyczne o jeździectwie a także treningi skokowe. Gospodarstwo proponuje przy tym noclegi z wyżywieniem w atrakcyjnych cenach. Dostępne są ponadto pensjonaty dla koni.

Osoby, które są zainteresowane jeździectwem, gospodarstwo zaprasza też na obozy jeździeckie – obejmują one pobyt w ośrodku wraz ze szkoleniami jeździeckimi. W harmonogramie są jazda konna przez 3 godziny dziennie, a także lekcje teoretyczne oraz opiekowanie się nad końmi. W efekcie obóz konny jest najlepszym wyborem dla tych wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej oraz równolegle spędzić swój czas w fajnym towarzystwie. Gospodarstwo zaprasza ponadto na rajdy konne dla wszystkich, którzy chcą spędzić niezapomniany czas w podróży z końmi – ośrodek organizuje następujące rajdy: rajd konny stacjonarny oraz wędrowny. Cała oferta znajduje się na naszej stronie - osrodek-pegaz.pl

Zapraszamy i życzymy wspaniałych przeżyć!
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Ośrodek Pegaz - obozy jeździeckieWojewództwo: lubuskie (Lubięcin)
Ośrodek Pegaz - obozy jeździeckie683886335
Ośrodek Pegaz - obozy jeździeckie
Ośrodek Pegaz - obozy jeździeckiewww.osrodek-pegaz.pl
Wyświetleń: 850