Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Moskitiery ORLITA kontra owady i pyłki - Kraków

Numer: 161082
Data dodania:
06 06 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Producent osłon przeciwsłonecznych - firma ORLITA - oferuje ciekawą promocję -30% na moskitiery rolowane do okien fasadowych. Dla przykładu: moskitiera rolowana o wymiarach 70 cm x 120 cm kosztuje tylko 136 zł.

Moskitiera rolowana wyposażona jest w aluminiowe prowadnice, kasetę oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala wygodnie rozwijać i zwijać siatkę. Taki system szczelne zatrzymuje wszelkie insekty i nieczystości z zewnątrz. W dowolnym momencie możemy zwinąć siatkę i posiadać całkowity dostęp do otwartego okna. Po całkowitym zwinięciu aluminiowa kaseta chroni siatkę przed zabrudzeniem oraz warunkami atmosferycznymi. Unikamy tym samym konieczności demontażu moskitiery na okres zimowy.

Nowością na rynku oferowaną przez ORLITĘ jest również moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłkową, która nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkt, który z powodzeniem zapobiega przenikaniu pyłków traw, kwiatów i drzew do wewnątrz naszych domów.
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Moskitiery ORLITA kontra owady i pyłkiWojewództwo: małopolskie (Kraków)
Moskitiery ORLITA kontra owady i pyłki122680018
Moskitiery ORLITA kontra owady i pyłki
Moskitiery ORLITA kontra owady i pyłkiwww.orlita.pl
Wyświetleń: 482