Pracownik magazynu odzieżowego – Bielany Wrocławskie - Wołów

Numer: 160281
Data dodania:
12 05 2016
      ISSP Sp. z o.o. – (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), na zlecenie swojego klienta branży odzieżowej, poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika magazynowego do magazynu na Bielanach Wrocławskich.

• Możliwość stałego zatrudnienia lub pracę dodatkową na okres wakacji. Poszukujemy pracowników na różne działy:
 Zarządzanie stanami magazynowymi
 Przygotowanie towaru do wysyłki
 Wysyłka internetowa

Oferujemy:
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6:00-14:00/ 8:00-16:00)
• Umowę zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
• Stawkę 13 zł brutto
• Zapewniamy dojazd z dwóch punktów we Wrocławiu
I linia: Okolice Arkad Wrocławskich
II linia: Sobótka - Kobierzyce - Bielany Wrocławskie
• Po dwóch miesiącach możliwość zakupu odzieży marki Orsay po niskich cenach

Zadania:
• Przyjęcie, przekładanie i wykładanie towaru
• Inwentaryzacje-skanowanie towaru
• Prace pomocnicze przy wysyłce towaru
• Pakowanie i kontro wysyłki
• Obsługa maszyn na magazynie
• Prace magazynowe
• Prace porządkowe

Wymagania:
• Umiejętność pracy w grupie
• Doświadczenie mile widziane
• Mile widziana umiejętność obsługi urządzenia skanującego i komputera

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania poprzez portal lub na email zgloszenia@issp.pl
z dopiskiem „Pracownik magazynowy – Bielany Wrocławskie”

Pracownik magazynu odzieżowego – Bielany WrocławskieWojewództwo: dolnośląskie (Wołów)
Pracownik magazynu odzieżowego – Bielany Wrocławskie
Wyświetleń: 4155