Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

DORADZTWO ŚRODOWISKOWE DLA FIRM USŁUGI SZKOLENIA BIAŁYSTOK

Numer: 158743
Data dodania:
31 03 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie ekologii i ochrony środowiska w firmie. Usługi realizowane na rzecz firm pozwalają firmom na prowadzenie działalności zgodnie z wymogami dotyczącymi ochrony środowiska. Oferta usług środowiskowych obejmuje:
• Opracowanie dokumentów środowiskowych: operaty wodno prawne, pozwolenia zintegrowane , pozwolenia sektorowe, audyty środowiskowe , raporty i sprawozdania.
• Kompleksowa obsługa ekologiczna firm: sporządzanie dokumentacji ogólno środowiskowej, obliczanie opłat produktowych, opłat za korzystanie ze środowiska, sporządzanie rocznych sprawozdań środowiskowych.
• Monitorowanie przepisów dotyczących ochrony środowiska, reprezentowanie firmy w trakcie kontroli, prowadzenie obowiązków środowiskowych firmy, terminowe tworzenie dokumentacji i sprawozdań.
Oferta kompleksowej obsługi ekologicznej firm oraz informacje na temat możliwości i zakresu współpracy z firmą EkoExpert znajdują się na stronie internetowej www.ekoexpert.com.pl. Szczegółowych informacji udzielają także nasi eksperci pod numerem 857444460 oraz na ekoexpert@ekoexpert.com.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
DORADZTWO ŚRODOWISKOWE DLA FIRM USŁUGI SZKOLENIA BIAŁYSTOKWojewództwo: podlaskie (Białystok)
DORADZTWO ŚRODOWISKOWE DLA FIRM USŁUGI SZKOLENIA BIAŁYSTOK857444460
DORADZTWO ŚRODOWISKOWE DLA FIRM USŁUGI SZKOLENIA BIAŁYSTOK
DORADZTWO ŚRODOWISKOWE DLA FIRM USŁUGI SZKOLENIA BIAŁYSTOKwww.ekoexpert.com.pl
Wyświetleń: 258