Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Cmentarne kolumbarium na urny z prochami...

Kategoria: RÓŻNE (Różne)
Numer: 157412
Data dodania:
25 02 2016
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Kolumbarium rodzinne na 4 urny z prochami bliskich - wykonane jest z najmocniejszego cementu portlandzkiego dodatkowo wzmocnionego amerykańskim systemem mikro zbrojenia betonu - włóknami polipropylenowymi. Kolumbarium jest absolutną nowością na skalę światową; bezkonkurencyjnym dziełem sztuki cmentarnej na miarę trzeciego tysiąclecia, niedostępnym nigdzie indziej...
Rodzinne Kolumbarium przeznaczone jest dla czterech urn z prochami najbliższych, lecz pomieścić może znacznie więcej ( w zależności od rozmiaru urn ! ). Schowek na urny znajduje się wewnątrz- wokół wewnętrznego krzyża, który stanowi donicę na kwiaty ( po wcześniejszym wypełnieniu krzyża ziemią lub żwirem ) lub piękny dywan kwietny ( po umieszczeniu w krzyżu wazonu można w nim umieścić świeże, cięte kwiaty - w zależności od upodobania - głębokość krzyża wynosi 52 cm ). Płyta może również być całkowicie zamknięta w zależności od indywidualnego upodobania. Każda z czterech wież to łatwo dostępny lampion na znicze, które znakomicie prezentują się po zmroku w łatwy sposób umożliwiając uczczenie pamięci naszych bliskich. Napis okolicznościowy wykonany specjalną stylową czcionką o głębokości 3 mm może zawierać do 56 liter i wykonywany jest według indywidualnego życzenia klienta.
Kolumbarium Cmentarne składa się 36 części, które - na życzenie klienta mogą zostać scalone na stałe, lub zespolone tymczasowo dając możliwość włożenia kolejnych urn w przyszłości... Zarówno kopuły jak i same lampiony są opcjonalne według życzenia klienta. Wymiary kolumbarium - podstawa 99 cm X 99 cm, wysokość w najwyższym punkcie - 84 cm. Więcej szczegółów na stronie: www.cpsu2013.hol.es.

W cenę wliczony jest koszt transportu i instalacji na terenie całego kraju. Termin realizacji do 2 miesięcy.
Cena 9900 zł
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
Cmentarne kolumbarium na urny z prochami...Skąd: Cała Polska
Cmentarne kolumbarium na urny z prochami...
Cmentarne kolumbarium na urny z prochami...www.cpsu2013.hol.es.
Wyświetleń: 2436