DARMOWE OGŁOSZENIA

Operator maszyn do produkcji aerozoli

Numer: 114809
Data dodania:
17 09 2013
      Opis stanowiska:
praca na zlecenie fabryki kosmetyków zaopatrującej sieć znanej europejskiej drogerii
pierwsze kilkanaście tygodni pracy poświęcone będą szkoleniu pracownika, które ma na celu przgotowanie go do samedzielnego pełnienia obowiązków
rekrutacja wymaga przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej przez program Skype
czas trwania rekrutacji to około 4 tygodnie
Do zakresu obowiązków operatora maszyn i urządzeń należeć będzie utrzymywanie sprawnego oraz efektywnego funkcjonowania linii produkcyjnych w tym:
samodzielny rozruch linii produkcyjnej
obsługa linii produkcyjnej
kontrola ilościowych oraz jakościowych celów produkcyjnych
nadzór nad normami, wymogami oraz rozporządzeniami dotyczącymi jakości/BHP
optymalizacja produkcji poprzez wysuwanie pomysłów i sposobów na osiąganie wyższej produktywności
usuwanie i zapobieganie powtarzaniu się usterek
sprawowanie roli lidera grupy pracowników produkcyjnych, koordynacja oraz nadzór ich pracy
Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane w zakresie elektromechaniki lub pneumatyki)
dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako monter/mechanik maszyn produkcyjnych
dyspozycyjność na okres min. 12 miesięcy
komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji.

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
darmową naukę języka holenderskiego w T&S College.
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego.
opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl z załączonym CV w języku angielskim i spełniających wymagane kryteria. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów oraz przewiduje konieczność rozmowy za pomocą programu Skype oraz osobistego pojawienia się w siedzibie firmy T&S Group w Opolu.
Operator maszyn do produkcji aerozoliSkąd: Cała Polska
Operator maszyn do produkcji aerozoliwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 2061