DARMOWE OGŁOSZENIA

Produkcja i pakowanie kanapek - Opole

Numer: 111353
Data dodania:
11 06 2013
      vT&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).
Opis stanowiska:
praca przy taśmie przy produkcji i pakowaniu kanapek
obsługa maszyn krajalniczych i pakujących
praca przy kodach i etykietowaniu
dbanie o ciągłą dostawę produktów potrzebnych do wyrobu kanapek
praca na zmiany
dojazd do pracy rowerem bądź prywatnym środkiem transportu
Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
możliwość długotrwałego pobytu w Holandii
pozytywne podejście do zlecanych zadań
Oferujemy:
kontrakt na pół roku
dobre wynagrodzenie
darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów
pracę w stabilnej i renomowanej firmie
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup.pl z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.
Produkcja i pakowanie kanapekWojewództwo: opolskie (Opole)
Produkcja i pakowanie kanapek
Produkcja i pakowanie kanapekwww.tnsgroup.pl
Wyświetleń: 3079