DARMOWE OGŁOSZENIA

blacharz samochodowy/Niemcy

Numer: 111325
Data dodania:
10 06 2013
      Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy

Blacharza samochodowego z min. komunikatywnym niemieckim

Obowiązki:
- kompleksowe prace blacharskie przy samochodach

Wymagania:
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego - sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
- wyuczony zawód blacharz samochodowy/mechanik samochodowy/lakiernik samochodowy

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro netto na rękę
- zakwaterowanie gratis w pokoju jednoosobowym
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli nie ma możliwości – informujemy o tym)
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
- respektowane prawo do urlopu
- stały kontakt z biurem w Polsce
- nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Usługa dodatkowa:

- od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Składanie aplikacji:
Zapraszamy do składania aplikacji! Zatrudniamy przez cały czas!

SILVERHAND = bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7822).

Zanim zadzwonisz do nas, wyślij najpierw CV: praca@silverhand.eu
Tel. 697 317 027
Tel. 785 624 599
Skype: silverhand.natalia

Prosimy o przesyłanie cv z załączoną poniżej klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)
blacharz samochodowy/NiemcySkąd: zagranica
Wyświetleń: 2753