DARMOWE OGŁOSZENIA

Seasonal jobs for students

Numer: 111151
Data dodania:
04 06 2013
      T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).
Opis stanowiska:
pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych
praca w ogrodnictwie, przy zbiorach oraz sortowaniu warzyw lub owoców
proste prace magazynowe i produkcyjne
realizacja zamówień i kontrola jakości
praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
możliwy wyjazd w parach
termin wyjazdu uzależniony jest od zapotrzebowania holenderskich zleceniodawców, istnieje możliwość wyjazdu nawet do kilku dni od dokonania rejestracji!
Wymagania:
średnia lub dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
prawo jazdy kat. B. mile widziane
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
motywacja i elastyczność
Oferujemy
elastyczną współpracę na korzystnych warunkach
możliwość zdobycia doświadczenia w wielu sektorach
dobre wynagrodzenie uzależnione od zmienności wykonywanych prac
darmową naukę języka holenderskiego w T&S College
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów
Informacje dodatkowe:
Niniejsza oferta kierowana jest do osób posiadających umiejętność szybkiego dostosowania się do zmiennych warunków pracy, ze względu na różnorodne planowanie pracy. W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.
Seasonal jobs for studentsSkąd: Cała Polska
Wyświetleń: 4102